OSMANİYE İLİMİZİ DÜNYAYA DUYURUYORUZ

BALIKADAM ve YAMAÇ PARAŞÜTÜ KURSLARI BAŞLIYOR

balikadam-ve-yamac-parasutu-kurslari-basliyor

OSMANİYE DE BALIKADAM KURSLARI
13 Ağustos 2015 Perşembe 15:47

 2011 yılından bu yana TOHAD (THK Osmaniye Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü) bünyesinde yamaç paraşütü ve dalış kursları düzenleniyor. Konuyla ilgili olarak dernek başkan yardımcısı Mustafa Günay ; Profesyonel eğitmenler tarafından verilen eğitimler sonunda, kursiyerlerimiz uluslar arası geçerliliğe sahip olan belgelerini alabilmektedir.
Balıkadam kurslarımız; 10 saat teorik eğitim, 2 saat havuz eğitimi ve 4 deniz dalışından oluşmaktadır. Eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimiz CMAS/TSSF 1 Yıldız Dalıcı Brövesi almaya hak kazanmaktadır. 
Dalış kurslarına 14 yaşını tamamlamış olan herkes katılabilir. Ayrıca sualtı dünyasıyla tanışmak isteyen herkes profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde deneme dalışı yapabilir, tüm faaliyetlerimize katılabilir. 
Balıkadam kursları dışında yamaç paraşütü tandem ( iki kişilik ) uçuşları, yamaç paraşütü eğitimleri, kite sörf eğitimleri, kış aylarında ise kayak ve snowboard etkinlikleri ve doğa yürüyüşleri de kulübümüz tarafından düzenlenmektedir.Dedi.
2011 yılından bu yana Osmaniye ye yamaç paraşütü ve tüplü dalış eğitimlerini uygun fiyatlarla sunan kulübümüz ayrıca yurtiçinde Kaş, Alanya, Fethiye, Bodrum gibi bölgelere dalış turları düzenlemiş olup bu yıl içinde İzmir ve Ayvalık’ ta da dalış planlamaktayız. Yurtdışında ise Malezya, Mısır gibi eşsiz sualtı güzelliklerinin bulunduğu bölgelere dalış turu düzenleyen kulübümüz önümüzdeki günlerde Mısır’ a daha sonra da Maldivlere dalış turu planlamaktadır.
Yeni bir çevre, yeni eğlenceler ve hobiler yapmak isteyenler için tüplü dalış, bölgemizde yapılabilecek en uygun sporlardan biri olup sualtı dünyasıyla tanışmak isteyenler deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde sürekli dalış yapabilmektedir. İfadelerini kullandı.


Mustafa Itrî GÜNAY: TOHAD (THK Osmaniye Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü) Başkan yardımcısı..

THSF ( Türkiye Hava Sporları Federasyonu ) Osmaniye İl Temsilcisi..

 GSM: 0530 604 97 04

TOHAD ADRES: Alibeyli Mah. Dr. Ahmet Alkan Cad. Yükseliş İşhanı Kat: 3


Haber okunma sayısı: 93

Haberin etiketleri:

BALIKADAM, TOHAD


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

OSMANİYE - HAVA DURUMU

OSMANIYE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
8 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu hafta:
8 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
674 hit, 214 ziyaretçi, 250 ziyaret
Toplam:
37602 hit, 11901 ziyaretçi, 14263 ziyaret